Publications

World Energy Council

World Energy Pulse 2023 (novembris)

Mūsdienu enerģētikā pārmaiņas norisinās ļoti strauji, tāpēc nozares vadītājiem jāpievērš uzmanība signāliem, kas problēmas ļauj identificēt savlaicīgi. Šis pētījums tapis, aptaujājot vairāk nekā 800 enerģētikas nozares organizāciju un uzņēmumu vadītājus sešos pasaules reģionos.

04/12/2023

World Energy Council

Enerğētikas pārejas rīki: aktuālo problēmu monitorings un kartes

Aktuālo problēmu monitoringu Pasaules Enerğijas padomes eksperti veic reizi gadā, aptaujājot vadošus nozares profesionāļus no 94 valstīm gan privātajā, gan publiskajā sektorā. Pētījuma rezultāti ir pieejami gadskārtējā ziņojuma formātā un arī kā interaktīvs rīks tīmeklī.

10/07/2023

World Energy Council

Rīkkopa enerğētikas pārejas īstenošanai

Pasaules Enerğijas padomes izstrādātā rīkkopa ir unikāls instruments, kas palīdz labāk izprast enerğētikas pāreju ikvienam procesa dalībniekam. ūsdienu globālā enerğētikas pāreja nav iedomājama bez elastīgas sadarbības starp dažnedažādiem energosistēmu pārvaldītājiem.

26/06/2023

World Energy Council

WORLD ENERGY PULSE 2023

Pasaules Energijas padomes pētījums tapis, aptaujājot vairāk nekā 700 enerģētikas nozares iestāžu un uzņēmumu vadītājus no visas pasaules. Pētījums parāda, ka patlaban lielākie šķēršļi enerģētikas pārejas īstenošanā ir valstu nacionālās drošības intereses un konkurence zaļo tehnoloģiju jomā.

04/06/2023

Subscribe to our newsletter

Join our community of energy professionals and stay connected with the latest developments in the energy sector.